iffmGIS

iffmGIS як візуальна інформаційна система для споруд є продуктивною системою CAFM з найсучаснішим банком даних та технологією CAD для високоефективного керування, господарювання та купівлі-продажу нерухомості.
Така графічна інформація, як креслення, карти, сітуаційні, інвентарізійні та плани актуального стану пов'язана з інформаційним банком даних нерухомості, споруд, технічних та промислових об'єктів, що дозволяє як на окремому робочому місці так і в комп'ютерній мережі проізводити прийом та обробку інформації. Таким чином iffmGIS являє собою універсальний інструмент для рішення поставлених задач.

iffmCAD це інтегрована до iffmGIS графічна програма,яка одночасно може також функціонувати самостійно. В iffmCAD ви можете створити та обробити векторні креслення.

Структура інтерфейсу, як поєднуючий елемент дозволяє здійснити зв'язок системи CAD з банком даних, наприклад бухгалтерський відділ зможе працювати з необхідними банками даних та використовувати сучасні продукти керування базами даних. Одночасно існує можливість передачі даних до Internet / Intranet та подальшої їх обробки та використання. Конструктивна міцність та використання об'єктно-орієнтовного проектування гарантовано дозоляє адаптувати iffmGIS до необхідних специфічних вимог того чи іншого користувача.

Інтерфейс користувача

В iffmGIS ви працюєте в дуже зручному середовищі, в якому усі функції розуміються та засвоюються на інтуітивному рівні.

Arbeitsbereich iffmGIS
Інтерфейс iffmGIS

deutsch english русский українська